Tejpovací balíček SpiderTech pánsky

Tejpovací balíček SpiderTech pánsky

Základný tejpovací balíček + ALPA gél ICE (250 ml) zadarmo!

14,90 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: SpiderTech

Doprajte svojim svalom oporu pri rekonvalescencii po nedávnom zranení alebo sa naopak nepríjemným opakovaným zraneniam zďaleka pohodlne vyhnite. Okrem klasickej tejpovacej kineziologickej pásky prinášame aj predstrihnutý X-kový tejp pre univerzálne použitie. A ako bonus pre vaše telo Vám rovno pribalíme aj ALPA gél ICE (250 ml) zadarmo!

Spidertech - Kinesiology Roll Blue (50mm x 5m): Nové SpiderTape Rolls používajú vysokokvalitné bavlnené materiály v kombinácii s akrylovým, hypoalergénnym lepidlom, ktoré zaisťujú vynikajúci pocit na tele a dokonalú podporu.
- Zlepšuje výkon pri športových činnostiach,
- Pomáha pri rehabilitácii po zraneniach
- Znižuje riziká ďalšieho poškodenia
- Znižuje tlak a napätie na oblasti kde pociťujete bolesť
- Poskytuje podporu a zároveň umožňuje voľný pohyb
- Odporúčaná aplikácia je 5 dní

SpiderTech X (6 kusov): Univerzálna terapeutická páska v tvare X (tzv. X-Spider) je ľahko aplikovateľná, vodeodolná a vydrží až 5 dní. Vďaka univerzálnemu tvaru sa využitiu tohto tejpu medze nekladú a môžete ho použiť na lakeť, členok, koleno, chrbát, zápästie, rameno alebo kdekoľvek to je potrebné. Jednoducho ho nalepte tam, kde vás to bolí a zažite úľavu na vlastnej koži.

ALPA gél ICE (250 ml): má vďaka vysokému obsahu mentolu, gáfru a extraktu zo sibírskej jedli výrazne chladivé účinky a prináša okamžitú a rýchlu úľavu svalom a kĺbom nielen po športovej námahe, ale aj pri reumatických bolestiach. Výrazne zvyšuje prekrvenie pokožky.

Táto stránka používa cookies. Viac info