Vitamínový balíček NUTREND

Vitamínový balíček NUTREND

Vitamínový balíček pre posilnenie imunity

16,90 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: NUTREND

Nenechajte sa zaskočiť soplíkom alebo inou neplechou a vyzbrojte sa proti jesennému počasiu dávkou vitamínov podľa nášho výberu!

VITAMIN C zo šípky 100 tabliet: tablety s vysokým obsahom vitamínu C sú naviac obohatené o šípkový púder, ktorý zosilňuje jeho účinky. Vitamín C prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom a tiež k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Mimo iné zvyšuje vstrebávanie železa a prispieva k regenerácii redukovanej formy vitamínu E.

MULTIVITAMIN COMPRESSED CAPS (60 kapsúl): mimoriadne účinný produkt v podobe kapsúl, obsahujúci spektrum vitamínov v ideálnom vzájomnom pomere. Je vhodný na doplnenie vyváženého jedálnička všetkých osôb, vrátane športovcov. Obsiahnuté vitamíny: Vitamín C, Niacén (Vitamín B3), Vitamín E, Kyselina pantoténová (Vitamín B5), Vitamín B6, Vitamín B1, Vitamín B2, Vitamín A, Vitamín D, Kyselina listová, Biotín, Vitamín B12, VITALITY COMPLEX (kolostrum, extrakt zo zeleného čaju, extrakt z čierneho korenia, kyselina listová)

Táto stránka používa cookies. Viac info