Inov-8 TRAILROC 280 M

Inov-8 TRAILROC 280 M

Trailová bežecká obuv

159 €

165 € Zľava 6 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Inov-8

TRAILROC G 280 je model postavený na univerzálnej podošve s jemným vzorom, ktorá sa skvele hodí pre beh po tvrdých trailoch či kameňoch. Problém nebudete mať ani s občasnými prebehmi po asfalte a spevnenými cestami, ale doma je TRAILROC v kameňoch všetkého druhu. Je tomu tak aj vďaka robustnej výstuhe medzi podošvou a tlmiacou vrstvou, cez ktorú neprejde ani ten najostrejší kameň.

Samozrejmosťou je obohatenie použitej gumovej zmesi o grafén. Vďaka tomu sa môžete tešiť na skvelý pomer priľnavosti a odolnosti podošvy.

Tlmenie sa radí k tomu pohodlnejšiemu, čo INOV-8 ponúka a drop je 8 milimetrov. Variant s nižším dropom v tejto chvíli nie je v ponuke. Novinkou je penový golier okolo celej zadnej časti zvršku, ktorý dokonale stabilizuje chodidlo aj v technicky náročnom teréne.

Zvršok je napnutý na kopyte strednej šírky (3), ale pocitovo je širší, než minuloročný Roclite (290), alebo predchádzajúce generácie TRAILROCu (285). Topánka tak poskytuje dostatok priestoru pre priečnu klenbu a prsty aj pri dlhom tréningu a ultra trailových závodoch.

Váha: 280g (UK8)
Drop: 8mm
Výška pod špičkou: 12mm
Výška pod pätou: 20mm
Stielka: 6mm

Táto stránka používa cookies. Viac info