Inov-8 ROCLITE 305 (M) Red/Pink/Black

Inov-8 ROCLITE 305 (M) Red/Pink/Black

AKCIA 30%

Dámska bežecká trailová obuv

99 €

145 € Zľava 46 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Inov-8

INOV-8 Roclite sa dokáže prispôsobiť chodidlu a zvyšuje komfort počas dlhých behov.

Medzipodrážka s výškovým rozdielom medzi špičkou a pätou 8 mm.
Samočistiacu podrážku INOV-8 Roclite oceníte v tých najhorších podmienkach, ako je blato, sneh a ľad. Rôzne široké lamely vystupujú do výšky 5.5mm, čím zaručujú vynikajúci grip.

NEPREDVÍDATEĽNÝ TERÉN: Roclite 305 je topánka pre tých, ktorí hľadajú vyšší komfort a ochranu pri behu po rôznom teréne. Super-odolný zvršok dobre sedí na nohe, zatiaľ čo univerzálny grip podošvy poskytuje najvyššiu spoľahlivosť bez ohľadu na to, po akom rôznorodom a nepredvídateľnom teréne bežíte.

VYNIKAJÚCA TRAKCIA: Nová generácia podrážky Roclite je najuniverzálnejšia na trhu. Vyznačuje sa našou Tri-C gumenou zmesou a pazúrmi v tvare klinov, každý so širokou styčnou plochou, ktoré poskytujú bezkonkurenčnú priľnavosť na nepredvídateľnom teréne a rýchle uvoľnenie nečistôt.

ZVÝŠENÝ KOMFORT: Super-odolné vrchné materiály v kombinácii s 8mm dropom zabezpečuje vynikajúci komfort pri behu.
TLMENIE: Dvoj-vrstvová POWERFLOW medzipodrážka dodáva o 10% lepšie tlmenie nárazov a 15% lepšiu návratnosť energie ako štandardné medzipodrážky.

OCHRANA: Druhá generácia META-SHANK je polymérová výstuha, ktorá ochraňuje chodidlá pred prerazením podošvy, má spevnený okop v oblasti prstov a po celom obvode, ktorý chráni pri nakopnutí.

Táto stránka používa cookies. Viac info