Inov-8 X-CLAW 275 (S) Grey/ Coral

Inov-8 X-CLAW 275 (S) Grey/ Coral

AKCIA 30%

Bežecká trailová obuv

99 €

140 € Zľava 41 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Inov-8

Bola tu významná požiadavka, ponúknuť v offroadovej modelovej rade objemovú / tréningovú topánku, ktorá unesie aj ťažkého bežca a vydrží maximálnu záťaž. Tak je tu X-Claw 275. Podošva vychádza z X-TALON 225 s tým rozdielom, že štuple majú väčšiu plochu, aby uniesli ťažších bežcov. Obvodová časť podošvy má tvrdšiu zmes pre dokonalý záber v bahne a na snehu, vnútorná časť naopak mäkkú kontaktnú gumu s vynikajúcou adhéziou na kameňoch a skale. Výška štupľov je 8 mm.

Medzipodošva PowerFlow má drop 8 mm a je zložená z dvoch dielov. Pätová časť má mäkšiu zmes a ponúka o 10% vyššiu úroveň tlmenia, predná časť má vyššiu hustotu, je teda ľahko tvrdšia a ponúkne presnejšie a efektívnejšie odrazy.

Výškové parametre spodku obuvi: päta 25,5 mm, špička 17,5 mm, tomu zodpovedá drop 8 mm. Komfort vo vnútri topánky navyšuje stielka, ktorá má konštantnú výšku 6 mm a je vyrobená z mäkčenej zmesi PowerFlow.

Balistický nylon s vodeodolným záterom zaistí nemenný tvar zvršku aj v prípade totálneho premočenia, bezešvosť zvršku zase ponúkne skvelý komfort. Trojito vystužená špička ochráni prsty pred nakopnutím rôznych kameňov. Zvršok je enormne pevný a vďaka tomu je pochopiteľne možné znížená priedušnosť topánky.

Detaily:
Povrch: nespevnený
Došľap: neutrálny
Hmotnosť: 275 gramov

Táto stránka používa cookies. Viac info