FLEXIT GELACOLL 180 kapsúl

FLEXIT GELACOLL 180 kapsúl

Bolia vás kĺby, šliachy či svaly? Flexit GELACOLL vám od bolesti pomôže! Dopĺňa živiny pri kĺbových problémoch, pri zvýšenej námahe a taktiež slúži ako renegeneračný doplnok. Flexit drink vám zregeneruje chrupavky, šlachy aj väzy. FLEXIT DRINK - bolesti kĺbov sú minulosťou. Pri bolestiach objednávajte už dnes!

9,35 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: NUTREND

Stručný popis

Flexit Gelacoll tabs - Nutrend: Flexit Gelacoll je kĺbová výživa, ktorá napomáha k zlepšeniu pohyblivosti a flexibility kĺbov.

Popis produktu

Jedná sa o kolagénovú bielkovinu (hydrolyzát želatíny) v tabletách s jednoduchým dávkovaním. Flexit Gelacoll sa užíva na doplnenie a obohatenie výživy kĺbov, býva odporúčaný ľuďom, u ktorých sú kĺby a väzivové tkaniva vystavené zvýšenému riziku opotrebenia a námahe (pri športe, nadváhe). Flexit Gelacoll je tiež určený pre osoby so zníženou pohyblivosťou alebo pri únave kĺbov. Je vhodný i pre športujúcu mládež a deti od 12 rokov.

Flexit Gelacoll je určený pre:

doplnenie a obohatenie výživy kĺbovosoby, u ktorých sú kĺby a väzivové tkanivá vystavené zvýšenému riziku opotrebenia a námahe (pri športe, nadváhe)osoby so zníženou pohyblivosťou alebo únavou kĺbovzlepšenie pohyblivosti – mobilityzlepšenie mechanicko - elastických vlastností chrupaviek, kĺbov (pružnosť, hydratácia)regeneráciu a ochranu kĺbov a šliach pred poškodením

Dávkovanie

Základná odporúčaná dávka: 4 -6 kapúl denne rozdelených medzi jedlami až do vyčerpania jedného balenia. Pri športe, nadváhe a v prípade ťažšieho poškodenia kĺbov a spojivového tkaniva, pri zlom stave vlasov a nechtov: 8 kapslí denne medzi jedlami.

Tabuľka nutričných hodnôt

             Nutričné hodnoty                                                 
Počet dávok v balení: (80,1 g) 180 kaps.                            
Počet dávok v balení: (160,2 g) 360 kaps.  
Hodnoty v 100 g v 8 caps.
Energetická hodnota 1 500 kJ/353 kcal 54 kJ/12 kcal
Tuky 0 g 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 0 g 0 g
z toho cukry 0 g 0 g
Vláknina 0 g 0 g
Bielkoviny 88,3 g 3,1 g
Soľ 0,2 g 0,006 g
Hydrolyzát želatiny 73,9 g 2,6 g
Vitamín C 3 370 mg 120 mg

Zloženie

Hydrolyzát želatiny, želatinová tobolka (želatina, farbivo oxid titaničitý), vitamín C (kyselina L-askorbová).

Táto stránka používa cookies. Viac info