CARBONEX 12 tabliet

CARBONEX 12 tabliet

Energetické tablety obohatené o kofeín, horčík, BCAA a vitamín C

4,50 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: NUTREND

Stručný popis

CARBONEX predstavuje ďalšiu alternatívu pre príjem kvalitnej energie.

Popis produktu

Tieto energetické tablety sú obohatené o kofeín (podporuje koncentráciu), L-karnozín (napomáha zlepšeniu vytrvalostného výkonu a sily), vitamín C (silný antioxidant), horčík, L-alanín, a BCAA (v pomere 2:1:1). Tabletu stačí rozkusnúť, alebo nechať rozpustiť v ústach. Veľmi rýchlo a jednoducho sa vstrebáva z tráviaceho traktu a vďaka prevahe jednoduchých cukrov zaisťuje rýchle doplnenie energie.

Je určený pre:

Okamžité dodanie rýchlo využiteľnej energie

Výhody:

Vitamín C - prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresomBCAA v optimálnom pomere 2:1:1Praktické jednorázové balenie tablietRýchly nástup účinkov vďaka rozpusteniu v ústach

Dávkovanie

V prípade potreby rozkusnite 1-2 tablety.Nie je vhodné užívať viac než 2 tablety v priebehu 1 hodiny.Maximálna denná dávka: 4 tablety.

Zloženie

Glukóza, maltodextrín, fruktóza, L-alanín, kreatín monohydrát, citronan horečnatý, regulátor kyslosti kyselina citrónová, protihrudkujúca látka staran horečnatý, L-leucín, L-tyrozín, taurín, L-karnozín, kyselina L-askorbová (vitamín C), stabilizátor polyvinylpyrrolidon, L-izoleucín, L-valín, aróma, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, kofeín, sladidlá sukralóza a acesulfam K.

Upozornenie

Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosah detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím, alebo skladovaním.

 

Táto stránka používa cookies. Viac info