ISODRINX TABS 12 tabliet

ISODRINX TABS 12 tabliet

Športový nápoj vo forme rozpustných tabliet

6,30 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: NUTREND

Profesionálny športový nápoj vo forme rozpustných tabliet, ktorý zaistí vášmu telu kvalitnú dávku energie pre fyzickú aktivitu. Vďaka vysokému obsahu rýchlo vstrebateľných sacharidov a sodíka predstavuje ISODRINX ideálny zdroj tekutín s optimálnym množstvom minerálov a vitamínov.

Popis produktu

Športový izotonický (alebo hypotonický) nápoj vhodný pre intenzívnu záťaž s vysokým obsahom rýchlo vstrebateľných sacharidov (energia), optimálnym pomerom minerálov a 10 vitamínov. Nápoj určený na rýchle doplnenie energie, stratených tekutín a udržanie minerálovej rovnováhy, znižuje riziko vzniku svalových kŕčov.

Dávkovanie

IZOtonický nápoj je určený pre aktivity s veľmi vysokou intenzitou a relatívne krátkou dobou trvania (cca do 60 minút).

Hypotonický nápoj užívajte v priebehu výkonov s dlhšou dobou trvania (nad 60 minút) a u aktivít s nižšou intenzitou, každých 10 minút 100 ml.

Použitie: pomer riedenia pre IZOtonický nápoj je 1 tableta do 250 ml, pre HYPOtonický nápoj je 1 tableta do 375 ml vody. Pre prípravu používajte čistú vodu, nie minerálne vody.

Upozornenie

Výživový doplnok pre športovcov. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplotách do 25 °C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom!

Táto stránka používa cookies. Viac info