UNISPORT 500 ml

UNISPORT 500 ml

Chcete sa po treningu cítiť sviežo? Máte veľkú potrebu doplniť svoje zásoby vitamínov a minerálov? Unisport drink je tu pre vás! Doplní vašu energiu a všetky potrebné látky pre vašú rýchlu regeneráciu. Objednávajte už dnes!

10,50 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: NUTREND

UNISPORT je vhodný najmä pre športovcov a fyzicky zaťažované osoby, pre efektívnejšiu hydratáciu, doplnenie potrebných minerálov, podporu regenerácie a prirodzenej energizácie organizmu.

Na rozdiel od izotonických nápojov, ktoré sú určené špecificky pre situácie s mimoriadnou fyzickou a tepelnou záťažou a môžu tvoriť len veľmi malú časť tekutín prijatých v priebehu dňa, je UNISPORT nápoj hypotonický, (tzn. Hypoosmolálny - 185 mmol / l pri pomere 1:50 ) a tým umožňuje prakticky neobmedzenú konzumáciu nápoja, a to ako pred, tak v priebehu fyzickej záťaže, ale aj v období zotavenia.

UNISPORT je určený pre:
podporu kvalitného pitného režimu počas dňa. Dopĺňanie tekutín pred fyzickou aktivitou, počas nej a po jej skončení. Z 500 ml nápojového koncentrátu urobíte až 35 l hotového hypotonického nápoja.

UNISPORT odporúčané dávkovanie:
10 ml koncentrátu do 600 - 700 ml vody. Maximálne 50 ml koncentrátu za deň. Pre prípravu nepoužívajte minerálne vody z dôvodu narušenia osmolality nápoja a minerálnej rovnováhy

UNISPORT použitie:
pre presnú prípravu nápoja použiť priloženú odmerku. Hotový nápoj nikdy neskladovať dlhšie ako 24 hodín. Po otvorení uchovávať pri teplote do 25 ° C a spotrebovať do 3 mesiacov.

Tabuľka nutričných hodnôt

         

Nutričné hodnoty: 

                          
                                  v 100 ml           % DDD                              
Energetická hodnota 1 317 kJ/309 kcal  
Bielkoviny 1 g  
Sacharidy 68 g  
Cukry 68 g  
Tuky 0 g  
Nasýteé mastné kyseliny 0 g  
Vláknina 0 g  
Sodík Na 0,56 g  
Draslík K 86 mg 4,3 %
Fosfor P 68 mg 9,7 %
Horčík Mg 60 mg 16 %
Taurín 1 000 mg  
Glycín 500 mg  
L-Carnitine base 50 mg  
Táto stránka používa cookies. Viac info