Inov-8 ROADCLAW 275 KNIT M

Inov-8 ROADCLAW 275 KNIT M

Cestná objemová topánka

144,90 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Inov-8

Máte radi "fit & feel" Inovejťáckých topánok, ale hľadáte topánku na nabiehanie cestných kilometrov? Potom je ROADCLAW 275 presne to, čo hľadáte.

Zvršok je na osvedčenom kopyte Standard Fit (široké kopyto) a radí sa medzi tie najpriestrannejšie na trhu. Vaše prsty, priečna klenba aj priehlavok tak budú dostatok priestoru pre prácu bez rizika vzniku pľuzgierov a odrenín. Ako materiál bola použitá štruktúrovaná pletenina, ktorá obopína chodidlo pohodlne ako ponožka a pritom na kľúčových miestach nestráca stabilitu a pevnosť.

Medzipodošva má drop 8 milimetrov a celkovo sa jedná o topánku s vyššou a pohodlnejšou vrstvou tlmenia vhodnou pre nabiehanie tréningových objemov. Mäkkosť ROADCLAW ale nie je tak vysoká, aby ste prišli o kontakt s povrchom, alebo o cit pre techniku ​​došliapnutí.

Podrážka ROADCLAW 275 je rýdzo cestná, ale vďaka jemnému vzorku sa nemusíte báť ani spevnených ciest a cyklotrás mimo asfalt. O skvelý pomer medzi priľnavosťou a odolnosťou sa stará osvedčený mix troch rôzne tvrdých gumových zmesí Tri Compound.


Fa​rba: modrá
Váha: 275 g (UK8)
Podľa použitia: cesta
Typ došlapu: Neutrálny
Drop: 8 mm
Veľkosť pod špičkou: 20 mm
Veľkosť pod pätou: 12 mm
Výška stielky: 6 mm

Táto stránka používa cookies. Viac info