Inov-8 Trail Talon 290 Black/Teal

Inov-8 Trail Talon 290 Black/Teal

Dámska univerzálna bežecká obuv

145 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Inov-8

Koncept TRAILTALON nahradil v minulosti veľmi úspešný koncept RACE ULTRA a aktuálna novinka TRAILTALON 290 je najviac pohodlnou, tlmenou a univerzálnou topánkou v aktuálnej kolekcii.

Bezšvový a priedušný zvršok je napnutý na širokom kopyte Strandard, po celom obvode je potiahnutý TPU filmom a v špičke výrazne vystužený gumovým okopom s pretiahnutou špičkou podrážky.

Externá termoplastická "klietka", na ktorú je vyvedené šnurovanie, s istotou a stabilne drží topánku na priehlavku, Gussetova konštrukcia jazyka potom zabraňuje vnikaniu nečistôt dovnútra topánky. V pätnej časti sú umiestnené pútka pre vloženie háčikov členkových návlekov ALL TAERRAIN Gaiter.

Medzipodrážka PowerFlow + je zložená z 2 dielov, spodná časť je o niečo tvrdšia, má výbornú tvarovú pamäť a sprostredkuje veľmi slušnú dynamiku. Horná časť medzipodošvy je mäkšia, ponúka komfort pre behaní dlhých objemov. Medzi týmito vrstvami je ešte vložená polymérová výstuha DFB, ktorá kopíruje tvar plantárnej fascie a ovplyvňuje torznú stabilitu tejto topánky. Parametre medzipodrážky sú 19/11 (päta špička).

Podrážka je vyrobená z troch rôznych kompozitov gumy, v pätovej časti je najtvrdšia, obvodová časť má strednú tvrdosť a vnútorná časť potom ponúka mäkšiu zmes pre lepšie trenie. Celkom 46 rôzne tvarovaných a na ploche rozmiestnených štupľov má výšku 4 mm a "pazúriky" obvodových štupľov podošvy navyšujú kontaktné vlastnosti na udupanom snehu alebo ľahko blatistom teréne.

Trail Talon 290 je skvelou voľbou pre ľahký terén, ako aj časté prebehy po asfalte.

Výška medzipodošvy v päte - 19mm
Výška medzipodošvy v špičke - 11mm
Drop - 8mm
Šírka / Strih - S4
Výška štupľov - 4 mm
Výška stielky - 6mm
Hmotnosť - 290 gramov

Táto stránka používa cookies. Viac info