Inov-8 TRAIL TALON 235 M

Inov-8 TRAIL TALON 235 M

Pánska bežecká obuv

135 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Inov-8

Pozeráte sa na čistokrvný univerzál, medzi crossovými topánkami. Obojživelník, ktorý si hravo poradí s nástrahami trailu rovnako dobre, ako s dlhšími úseky po asfalte. Na svedomí to má predovšetkým prepracovaná podošva s plytkým vzorkou kombinujúci tri rôzne tvrdej zmesi gumy pre optimálnu kombináciu priľnavosti a odolnosti. Model TRAIL TALON 235 je špecifický svojím skvelým citom pre terén pri zachovaní až prekvapivo pohodlného tlmenia.

Na nohách pôsobí 235 ako neuveriteľne pohodlná Papučky, ale akonáhle vyrazíte do trailu, tak aj vďaka novo prepracovanému zvršku zistíte, že na túto topánku sa môžete stopercentne spoľahnúť z hľadiska ochrany chodidla i stability.

Na rozdiel od svojho robustnejšieho súrodenca - modelu TRAIL TALON 290 - sú 235 ideálne topánkou pre skúsenejších bežcov s technikou došliapnutí cez stred chodidla a pre všetkých, ktorí preferujú zníženú vrstvu tlmenie s dobrou propriocepcie a skvelým citom pre terén. Tomu zodpovedá okrem nižšej vrstvy tlmenie aj drop 4 mm.

Zásadnou novinkou pre rok 2020 je okrem nové farebné varianty aj kompletne prepracovaný zvršok. Ten má stále šírku 4 (Standard fit), ale novo je vyrobený z omnoho pevnejšie a odolnejšie tkaniny a zvýšil sa aj počet TPU výstuh stabilizujúcich priehlavok. Vďaka týmto zmenám sedí TRAIL TALON 235 na nohe rovnako dobre ako jeho predchodca, ale svojimi vlastnosťami v trailu sa priblížil legendárnym RACE ULTRA 270.

Táto stránka používa cookies. Viac info