Inov-8 TRAIL TALON 235 Teal

Inov-8 TRAIL TALON 235 Teal

NOVINKA ODPORÚČAME

Dámska bežecká obuv

135 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Inov-8

Koncept TRAILTALON nahradil v minulosti veľmi úspešný koncept RACE ULTRA a aktuálna novinka TRAILTALON 235 je špičkovo vnímavá a univerzálna topánka v aktuálnej kolekcii.

Ľahký, priedušný a bezšvový zvršok je napnutý na širokom kopyte štandard (S) a najmä v mieste priečnej klenby poskytuje parádny komfort pre prirodzenú prácu chodidiel. Priečna klenba je najviac zaťažovanú časťou chodidiel, pretože je z nej vždy vedený odraz. Pri odraze sa klenba rozširuje a ak je chodidlo v tejto fáze behu "stresované" úzkym zvrškom, výrazne narastá únava a skracuje sa životnosť topánky.

Nartová časť zvršku je potiahnutá TPU filmom, na ktoré je vyvedené šnurovanie. V pätnej časti zvršku je externý TPU opätok, na ktorom sú umiestnené pútka pre vloženie háčikov členkových návlekov ALL TAERRAIN Gaiter.

Medzipodrážka PowerFlow + s dropom 4 mm ponúka neskutočnú flexibilitu a vnímavosť. Tu jednoznačne spoznáte DNA Inov-8-tu. Medzi podošvou a medzipodošvou je ešte vložená polymérová výstuha DFB, ktorá kopíruje tvar plantárnej fascie a ovplyvňuje torznú stabilitu tejto topánky. Parametre medzipodrážky sú 11/7 (päta špička).

Podrážka je vyrobená z troch rôznych kompozitov gumy, pätná časť je najtvrdšia, obvodová časť má strednú tvrdosť a vnútorná časť potom ponúka mäkšiu zmes pre dobrý kontakt s trením. Celkom 46 rôzne tvarovaných a na ploche rozmiestnených štupľov má výšku 4 mm a "pazúriky" obvodových štupľov podošvy navyšujú kontaktné vlastnosti na udupanom snehu alebo ľahko blatistom teréne.

Využitie: 50% trail, 50% cesta. Trail Talon 235 je skvelou voľbou pre ľahký terén, ako aj časté prebehy po asfalte.

Váha: 235g

Táto stránka používa cookies. Viac info