Už po tretíkrát sa môžete tešiť na farebnú explóziu!

Pridané: 2.5.2017 20:02:18

02 Máj 2017

Chcete si užiť bežeckú akciu, kde nie je hlavným motívom rýchlosť, ale predovšetkým zábava? Potom je pre vás Farbám Neujdeš to pravé!

Už po tretíkrát sa môžete tešiť na farebnú explóziu!

Podujatie Farbám Neujdeš sa blíži a aj ty môžeš byť jeho súčasťou. Na tejto akcii nezáleží na rýchlosti. Víťazmi budú na konci päť kilometrovej trasy všetci. Deti aj dospelí, mladí čí starí, jednotlivci, skupiny i rodiny s deťmi – stačí len prísť a zažiť nezabudnuteľný farebný deň plný zábavy.

Štartujeme 27. mája v Košiciach, 10.júna v Banskej Bystrici a 24. júna v Bratislave. Práve Banská Bystrica získala tento rok významný titul, vďaka čomu sa aj my staneme súčasťou Európskeho mesta športu 2017!

Čo všetko je pre teba pripravené?
Okrem farebnej explózie v jednotlivých zónach (zelená, ružová, modrá, žltá a oranžová) na teba čaká veľké množstvo prekvapení. Na štart sa s tebou postaví aj známy triatlonista Filip Šebo a najúspešnejšia youtube dvojica ExplOited a Moma.

Spolu s nimi, sa aj ty svojou účasťou môžeš pričiniť o dobrú vec. Zakúpením modrej farby v našom infostánku podporíš projekt Ligy proti rakovine – ,,Rodinná týždňovka".

Vďaka našim partnerom sme pre teba vyskladali aj pestrý štartovací balíček. A tento rok bude naozaj špeciálny. Tričko Farbám Neujdeš, 2 balíčky s farbami, štartovacie číslo, tetovačka s logom Farbám Neujdeš, občerstvenie na trati, krém na ruky od nášho hlavného partnera Oriflame a množstvo ďalších darčekov ti zabalíme do štýlového sackpacku v originálnom dizajne.

Podujatie, ktoré musíš zažiť!
Toto jedinečné podujatie odštartujeme na Slovensku už po tretíkrát. V predchádzajúcich ročníkoch sa spolu s nami poriadne vyfarbilo už 10 500 farebných nadšencov. Na 5 kilometrovej trase a v zázemí sme dokopy minuli 4000 kg farieb zmiešaných s flitrami, aby na konci každý jeden účastník zažiaril – a to doslova! Vďaka vám všetkým sme doposiaľ prispeli na dobrú vec sumou 5000 eur. A tento rok určite spoločne tieto čísla navýšime.

Registruj sa ešte dnes
Termíny jednotlivých behov sa blížia a ty si sa ešte nestihol registrovať? Nevadí. Odbenhi si na stránku www.farbamneujdes.sk, prihlás sa ako jednotlivec, alebo vytvor tím s rodinnými príslušníkmi či kamarátmi. Vek a bežecké skúsenosti nehrajú žiadnu rolu. Dôležitá je dobrá nálada a chuť prekonávať svoje limity.

Už máš svoju registráciu?
V prípade, že si sa už registroval si o krok bližšie k tomu, aby si zažil jedinečnú bežeckú akciu. Spoločne s nami môžeš začať odpočítavať zvyšné dni do momentu, kedy odštartujeme farebnú explóziu v tvojom meste.

Nezabudni ale! Vyzdvihnutie štartovacích balíčkov bude prebiehať už deň pred akciou, vždy v čase od 9:00 do 19:00hod.

26. mája nás nájdeš v Aupark SC Košice, 9. júna v Europa SC Banská Bystrica a nakoniec 23. júna v bratislavskom SP AVION.

Táto stránka používa cookies. Viac info