Silvestrovské a koncoročné behy na Slovensku – výsledky

Pridané: 31.12.2017 23:00:00

31 December 2017

Víťazom 29. ročníka Silvestrovského behu cez bratislavské mosty sa stal Marek Hladík z BK HNTN Bratislava, ktorý 10,3-kilometrovú trať zvládol za 34:28 min a pred druhým v cieli, Borisom Csibom zo Slávie UK Bratislava, mal náskok 28 sekúnd.

Silvestrovské a koncoročné behy na Slovensku – výsledky

BRATISLAVA (29. ročník Silvestrovského behu cez bratislavské mosty)
Muži (10,3 km): 1. Marek Hladík (BK HNTN Bratislava) 34:28, 2. Boris Csiba (Slávia UK Bratislava) 34:56, 3. Pavol Bukovác (behame.sk) 36:55.
Ženy (10,3 km): 1. Nikola Čorbová (behame.sk) 40:32, 2. Lucia Kovalančíková (Hadveo B. Bystrica) 41:19, 3. Diana Tešovičová (ProCycling) 42:01.

HOROVCE (34. ročník Horovskej desiatky)
Muži (10 km): 1. Jozef Urban (TJ Obal servis Košice/Magneti Marelli) 32:39, 2. Patrik Vyšňovský (MBO Strážske) 33:52, 3. Michal Ivančo (ŠK Banské) 36:08.
Ženy (10 km): 1. Zuzana Stanovčáková (Vranov n/T.) 41:38, 2. Zuzana Bosáková (Prešov) 42:38, 3. Veronika Platková (cyklocentrum.eu) 43:59.

SENICA (32. ročník Silvestrovského behu)
Muži (8 km): 1. Jakub Valachovič (AC Malacky) 25:03, 2. Václav Dobeš 27:34, 3. Dušan Tomčal (obaja ČR) 27:40.
Ženy (4 km): 1. Zuzana Švejdová (AK Borský Svätý Jur) 16:45, 2. Mária Truissard (AK Junior Holíč) 17:35, 3. Blažena Kocúriková (ŠK Jablonica) 17:37.

DOLNÉ OREŠANY (46. ročník Silvestrovského krosu)
Muži (6,5 km): 1. Medard Féder (AŠK Pezinok) 25:35, 2. Martin Halász (RunningPro) 26:09, 3. Richard Chrappa (Elite Team Orca Bratislava) 26:57.
Ženy (6,5 km): 1. Denisa Kušnierová (Trail Runners Trnava) 31:38, 2. Dagmar Vargová (AK Bojničky) 32:04, 3. Alexandra Lalová (Pezinok) 33:39.

PREŠOV (32. ročník Silvestrovského behu)
Muži (7 km): 1. Jaroslav Szabo (TJ Obal Servis Košice) 23:47,8, 2. Rastislav Skubeň (OS SR Košice) 24:12,0, 3. Oliver Ringer (Maras team Prešov) 24:40,9.
Ženy (7 km): 1. Andrea Hudáková (Active life Košice) 28:31,0, 2. Sandra Ivanková (KOB) 29:56,3, 3. Erika Ondrijová (MTC Vyšná Šebastová) 30:00,2.

PIEŠŤANY (52. ročník Silvestrovského behu medzi mostami)
Muži (10 km): 1. Ondrej Kubo (SN Triathlon Bratislava) 35:45, 2. Marek Štefanka (Šípkové) 35:55, 3. Filip Moravec (TJ Spartak Myjava) 36:23.
Muži (5 km): 1. Jozef Repčík (BK HNTN Bratislava) 16:18, 2. Milan Kazík (Prašník) 18:45, 3. Jakub Hodul (TJ Družba Piešťany) 19:44.
Ženy (2,5 km): 1. Jana Úradníková (TJ Družba Piešťany) 9:20, 2. Lýdia Drahovská (ŠBR Piešťany) 9:41, 3. Agáta Malíková 10:29.

VEĽKÉ VOZOKANY (23. ročník Silvestrovského behu)
Muži (9,6 km): 1. Matúš Verbovský (ŠK Atléti BS Ban. Štiavnica) 32:15, 2. Jakub Mészáros (ŠK Atóm Levice) 32:48, 3. Matej Páleník (BK Pyxida Čierne Kľačany) 33:02.
Ženy (9,6 km): 1. Katarína Bátovská (AK Tlmače) 39:58, 2. Jana Mácsaiová (Levice) 40:55, 3. Lenka Lomnická (ŠK Achiles Handlová) 42:54.

DUBNICA NAD VÁHOM (23. ročník Silvestrovského behu na tartane – Memoriál Pavla Rajca)
Muži (5000 m): 1. Jozef Bubeník (BK J. Gabčíka Žilina) 16:00,44, 2. Miroslav Ilavský (Jogging klub Dubnica) 16:34,40, 3. Ján Križák (AŠK Skalica) 16:40,94.
Ženy (5000 m): 1. Ľubomíra Maníková (AK Spartak Dubnica) 19:12,30, 2. Silvia Šebestianová (BK J. Gabčíka Žilina) 19:18,59, 3. Barbora Chrenková (AK Spartak Dubnica) 19:29,13.

POVAŽSKÁ BYSTRICA (2. ročník Zimného behu Považskou Bystricou)
Muži (5,7 km): 1. Roman Vajs (Mintál B. Bystrica) 20:38, 2. Lukáš Martinka (Manín Považská Bystrica) 20:52, 3. Jozef Kasman (Počarová) 22:15.
Ženy (5,7 km): 1. Erika Vraníková (Sparta Považská Bystrica) 22:45, 2. Ivana Líšková (Manín Považská Bystrica) 22:48, 3. Monika Kadlecová (Dohňany) 26:13.

Táto stránka používa cookies. Viac info