Registrácia na Zimnú bežeckú sériu „Tatry v pohybe“ je už spustená.

Pridané: 29.9.2017 15:38:49

29 September 2017

5. ročník tatranskej Zimnej bežeckej série už klope na dvere. Opätovne na Vás budú čakať zaujímavé a rozmanité behy v prekrásnom prostredí našich veľhôr.

Registrácia na Zimnú bežeckú sériu „Tatry v pohybe“ je už spustená.

Začíname 11.11. 2017, už tradične v jazdeckom areáli Tatranskej Lomnice, kde si budete znova môcť vyskúšať, ako sa behá a skáče na trase s pevnými prekážkami.

Hostiteľom decembrových pretekov ZBS bude podtatranská obec Štrba, kde Vás 9.12. čaká novinka tohoročnej série - zážitkový nočný beh okolo zaniknutej osady Šoldov.

V januári si spolu privstaneme, lebo podobne ako v uplynulom ročníku štartujeme pri východe slnka. Zázemie pre účastníkov 3.kola ZBS poskytne elegantný Hotel International, nachádzajúci sa areáli golfového rezortu Black Stork vo Veľkej Lomnici.

Finále 5. ročníka Zimnej bežeckej série sa pobeží z Tatranskej Polianky na Sliezsky dom a v prípade priaznivých poveternostných podmienok si na rovnakej trase spolu s bežcami zmerajú svoje sily skialpinisti. Na všetkých pretekárov bude v cieli na Sliezskom dome čakať jedinečná účastnícka medaila.

Tešíme sa na stretnutie s Vami na pretekoch 5. ročníka Zimnej bežeckej série.

Propozície / Registrácia

Zdroj: http://www.sporttatry.sk

Táto stránka používa cookies. Viac info