Registrácia na ČSOB Bratislava Marathon beží, ambasádorkou Hantuchová

Pridané: 2.10.2017 17:23:17

02 Október 2017

Organizátori 13. ročníka ČSOB Bratislava Marathonu a sprievodných podujatí (v sobotu a nedeľu 7.-8. apríla) spustili 187 dní pred štartom registráciu na toto významné športové podujatie. Novou ambasádorkou podujatia je jedna z najúspešnejších slovenských športovkýň tenistka Daniela Hantuchová, ktorá v tomto roku skončila s aktívnou činnosťou.

Registrácia na ČSOB Bratislava Marathon beží, ambasádorkou Hantuchová

"Som nesmierne šťastná, že ma organizátori oslovili. Neváhala som ani sekundu. Tenis a beh majú k sebe veľmi blízko, beh bol vždy súčasťou mojej kondičnej prípravy. Budem sa usilovať motivovať najmä deti a mladých ľudí, aby začali niečo robiť pre svoje zdravie nielen pohybom, ale aj stravou. Ja behám od malička. Aj po skončení tenisovej kariéry bude beh naďalej súčasťou môjho života. V apríli budem na tejto akcii bežať aj ja, teraz však ešte neviem, akú trasu," povedala Hantuchová.

Už 11 rokov je hlavným partnerom organizátorov ČSOB. Bežať bude aj jej generálny riaditeľ Daniel Kollár: "Naša nadácia prispeje za každého bežca sumou jedného eura na dobročinné účely pre deti, ktoré sa nemôžu hýbať, aby mohli lepšie žiť. Mám aj osobnú ambíciu po ročnej prestávke vrátiť sa k behu, bude to aspoň desať kilometrov, začínam už trénovať."

Dvojdňové podujatie zahŕňa spolu 8 disciplín - hlavný program v nedeľu 8. apríla 2018: ČSOB maratón (42,195 km), Mercedes polmaratón (21,098 km), Johnson Controls štafetový polmaratón (21,098km), Adient štafetový maratón (42,195km).

Sprievodný program v sobotu 7. apríla 2018: Desiatka s Birellom (10 km), Nutrilite minimaratón (4,2 km), Sport Kids Academy detské behy (300 m – 800 m), Preteky lezúňov (5 m).

Registrácia sa uskutočňuje on-line prostredníctvom predpredaj.sk alebo bratislavamarathon.com.

Zdroj: TASR

Táto stránka používa cookies. Viac info