Okús dlho očakávanú INOV-8 TRAILTOUR a zaži skutočné dobrodružstvá!

Pridané: 27.4.2017 21:06:21

27 Apríl 2017

Počas nasledujúcich 3 mesiacov sa máš s INOV-8 TRAILTOUR na čo tešiť. Vyber si svoje etapy už dnes!

Okús dlho očakávanú INOV-8 TRAILTOUR a zaži skutočné dobrodružstvá!

Nebehaj stále po tej istej trase a zaži nové dobrodružstvá s INOV-8 TRAILTOUR! Objav svoje vnútorné limity, nové miesta nielen v našej krajine, zaži tú neuveriteľnú a nevyčerpateľnú energiu, ktorú nám príroda dáva. Spoznaj ranný východ slnka na hrebeni hôr, alebo západ slnka za siluetou ďalšieho hrebeňa. Objav v sebe nový rozmer, zober svojich kamarátov a vyrazte spoznať niečo nové, načerpajte energiu do ďalších dní.

V rámci trailovej série TRAILTOUR, spoločnosť INOV8 pripravila 46 etáp, kde môžeš zažiť a ochutnať rôzne formy trailového behu. Sú tu etapy v prímestských lesoch, rýdze horské etapy, technické traily, ale aj tvrdé etapy na hrane skyrunningu. Vyberte si a vybehnite. Je len na vás, či vybehnete len na jednu etapu alebo precestujete celú TRAILTOUR. Je len na vás, ktorý deň a čas si zvolíte. Štartuje sa 27.4. a končí 31.7. 2017.

Po vzore Le Tour sa hodnotia celé etapy a ako bonus tiež vložené vrchárske prémie. Víťazi celej TRAILTOUR sa môžu tešiť na 3-dňový pobyt s čisto bežeckým programom v anglickom národnom parku Lake District, vrátane návštevy centrály Inov-8, ostatní na bohatú tombolu v ktorej je tiež jeden 3 dňový pobyt v Lake District.

Zoznam jednotlivých etáp a pravidlá nájdeš na: http://www.inov-8.cz/microsites/trailtour/cs/

Táto stránka používa cookies. Viac info