ČSOB Bratislava Marathon 2017 v priamom prenose na stanici PLUS

Pridané: 7.3.2017 22:25:03

07 Marec 2017

Do začiatku 12. ročníka ČSOB Bratislava Marathon (1. - 2. 4.) už ostáva menej ako päť týždňov, takže organizátori podujatia v týchto dňoch doťahujú posledné detaily príprav. Už minulý týždeň však bratislavský mestský maratón prelomil historický míľnik.

  ČSOB Bratislava Marathon 2017 v priamom prenose na stanici PLUS

„Prvýkrát v histórii sa nám podarilo prekonať hranicu 1000 zaregistrovaných bežcov s riadne uhradeným štartovným na kráľovskú disciplínu - maratón. Tento fakt nás nesmierne teší a tiež to, že počet bežcov každým dňom pribúda."

„Pre niekoľkými rokmi sme spolu so športovým riaditeľom podujatia Marcelom Mataninom prišli s projektom 1000 - 2015, keď sme sa systematicky rôznymi aktivitami snažili, aby sa aj ČSOB Bratislava Marathon mohol pýšiť tým, že na štarte bude stáť viac ako 1000 maratóncov. Kým sme sa k tomuto cieľu dopracovali, trvalo nám to možno trošku dlhšie, ako sme čakali, ale vytrvalosť sa nám vyplatila. Teraz máme z tisícky prihlásených maratóncov naozaj veľkú radosť," skonštatoval riaditeľ ČSOB Bratislava Marathon Jozef Pukalovič.

Ďalšia skvelá správa je odvysielanie ČSOB Bratislava Marathon 2017 v priamom prenose: „Áno je to tak, sme šťastní, že rovnako ako v roku 2016 bude aj 12. ročník nášho maratónu vysielaný naživo práve na stanici PLUS z portfólia JOJ GROUP. Je skvelé, že JOJkári, ktorých JOJ Running Team je medzi bežcami dobre známy, podporujú šport na Slovensku aj svojím vysielaním."

„Určite to dáva nášmu podujatiu obrovskú pridanú hodnotu, pretože máme aj veľmi veľa mimobratislavských bežcov, ktorým môžu ich rodinní príslušníci držať palce aspoň pred televíznymi obrazovkami. Zároveň by som chcel v mene celého tímu pogratulovať TV JOJ ku krásnemu 15. výročiu fungovania, ktoré oslávi už tento týždeň," dodal Jozef Pukalovič.

Na 12. ročník ČSOB Bratislava Marathon je riadne prihlásených už viac ako 5600 bežcov. Počet maratóncov je aktuálne na méte 1020 (v Bratislave sa v tomto roku beží aj o tituly majstrov Slovenska), počet polmaratóncov prekročil ďalšie symbolické číslo - 2000. Rovnako nás teší aj 500 prihlásených detí na detské behy.

Registrácia na podujatie je stále dostupná na stránkach www.predpredaj.sk alebo www.bratislavamarathon.com.

Zdroj: ČSOB Bratislava Marathon

Táto stránka používa cookies. Viac info