Celý svet bude už piatykrát bežať pre tých, ktorí nemôžu! 6. máj 2018 bude patriť najväčšiemu globálnemu behu bez cieľovej čiary

Pridané: 12.3.2018 19:05:27

12 Marec 2018

Od roku 2014 pritiahol tento projekt viac ako 435 000 účastníkov v 58 krajinách, ktorí spoločne odbehli 4,2 milióna kilometrov a vyzbierali takmer 20 miliónov eur pre nadáciu Wings for Life, teda na hľadanie liečby poškodenia miechy. Počet vlajkových lokalít sa tentokrát znížil na 13 po celom svete, no o to viac bude menších miestnych app runov do ktorých sa môžeš jednoducho pridať aj ty.

Celý svet bude už piatykrát bežať pre tých, ktorí nemôžu! 6. máj 2018 bude patriť najväčšiemu globálnemu behu bez cieľovej čiary

Pre samotných bežcov na trati to však býva okrem pomoci dobrej veci aj jedinečný zážitok a atmosféra, akú by si na iných podujatiach hľadal len veľmi ťažko. A teraz si predstav, že niečo také môžeš v roku 2018 zažiť aj vo svojom meste – kdekoľvek na Slovensku.

Či už sa pridáš k organizovaným behom cez aplikáciu, rozhodneš sa pre zažitie atmosféry s ďalšími tisíckami bežcov v jednej z trinástich vlajkových lokalít alebo si zorganizuješ svoj vlastný App Run, staneš sa súčasťou jedného z najväčších charitatívnych podujatí na svete! Stačí si vybrať jednu z nasledujúcich možností, zaregistrovať sa a v nedeľu 6. mája o 13:00 byť na štarte.

ZORGANIZUJ SVOJ VLASTNÝ APP RUN
Tento rok sa myšlienka behu opäť rozšíri do všetkých kútov sveta aj vďaka aplikácii, ktorá ti umožňuje bežať skutočne kdekoľvek s virtuálnym stíhacím vozidlom v pätách. Zorganizovať vlastný beh nikdy nebolo jednoduchšie a organizátorom sa môžeš stať aj vy. Viac informácií o tom, ako priniesť Wings for Life World Run do tvojho mesta, nájdeš TU.

PRIDAJ SA K ORGANIZOVANÝM APP RUNOM NA SLOVENSKU
Slovenskí bežeckí nadšenci sa samozrejme tento rok rozhodli podporiť myšlienku behu a prispieť tak k nájdeniu liečby poranení miechy. Jedným z prvých organizovaných behov cez aplikáciu je App Run Vysoké Tatry. Bežať sa začína v centre Starého Smokovca, okruh pôjde cez hornatý terén a celá trať má z vtáčej perspektívy tvar krídla. Ďalšie organizované behy cez aplikáciu sa plánujú aj v Žiline a Bratislave.

ZAREGISTRUJ SA V JEDNEJ Z OFICIÁLNYCH LOKALÍT
Pokiaľ chceš zažiť atmosféru Wings for Life World Run spoločne s ďalšími tisíckami účastníkov na štarte, zaregistruj sa na beh v niektorej z 13 oficiálnych lokalít na celom svete. Čo taká Viedeň, Poznaň, Mníchov alebo chorvátsky Zadar?

ALEBO BEŽ S APLIKÁCIOU KDEKOĽVEK NA SVETE
Pobež spolu s celým svetom v rovnaký deň a rovnaký čas, kdekoľvek sa budeš 6. mája 2018 nachádzať. Či už je to v uliciach tvojho mesta alebo na obľúbenom bežeckom chodníku. Prostredníctvom virtuálneho stíhacieho vozidla v aplikácii sa takto behu dokáže zúčastniť ktokoľvek a kdekoľvek na svete.

Appku nájdeš na Google Play aj iTunes, jej stiahnutie je bezplatné a výška štartovného poplatku v deň konania behu je 15 eur.

Wings for Life World Run 2018

Zdroj: www.redbull.com

Táto stránka používa cookies. Viac info