2.9. JÁNOŠÍK – Slovak Xtreme Triathlon

Pridané: 21.5.2017 21:00:16

21 Máj 2017

Triatlonová a športová výzva, ktorá chytí každého za srdce.

2.9. JÁNOŠÍK – Slovak Xtreme Triathlon

Unikátna trilógia Oravaman Extreme Tour začína v sobotu 27. mája podujatím GORALMAN. Po ňom bude nasledovať 15. júla v poradí siedmy ročník pretekov Volkswagen Slovakia Oravaman. Trilógiu uzavrie v prvú septembrovú sobotu JÁNOŠÍK – Slovak Xtreme Triathlon.

Upozorňujme, že všetky tri podujatia zo série O.E.T. sú fyzicky a kondične veľmi náročné. Dlhodobý a systematický tréning je nevyhnutný.

2.9.2017 JÁNOŠÍK – Slovak Xtreme Triathlon (Oravská Priehrada – Terchová – Vrátna)
Triatlonová a športová výzva, ktorá chytí každého za srdce. JÁNOŠÍK je triatlon, ktorý vzbudzuje rešpekt a pokoru a zároveň láka a motivuje. Unikátny dlhý triatlon v krásnom prostredí severného Slovenska s prívlastkom „xtreme triathlon". Svojou náročnosťou a jedinečnosťou JÁNOŠÍK upevňuje a utužuje priateľský vzťah medzi pretekármi, a ich doprovodom, ktorý sa o nich počas celého dňa stará. Pretekári a ich doprovod sa môžu tešiť na profesionálnu organizáciu a starostlivosť. Nebude chýbať príjemná rodinná a priateľská atmosféra, jedinečné zázemie, dostatok občerstvenia a pohostenia pre pretekárov a ich podporné tímy.

Trať pretekov je náročná a preverí psychickú a fyzickú pripravenosť všetkých pretekárov. Celkovo počas pretekov prekonajú prevýšenie 5600 m. JÁNOŠÍK je triatlon, kde čas a poradie nič neznamenajú. Dôležitá je vaša cesta za vašim cieľom a váš príbeh. Každý kto preteky dokončí, stane sa naozajstným hrdinom. Je to dlhý triatlon (3,8 km plávania, 180 km cyklistiky, 42,2 km behu), ktorý pretekárov prevedie krásami severného Slovenska a vďaka svojej jedinečnej a náročnej trati ponúkne všetkým zúčastneným neopakovateľný zážitok. Od polnočného plávania na Oravskej priehrade, prevažne nočnej cyklistiky až po západ slnka na hrebeni Malej Fatry. Náročná a technická trať, krásna príroda, extrémne prevýšenie na bežeckej časti.

Propozície a bližšie informácie nájdete na oficiálnom webe: http://oravaman.sk/

Táto stránka používa cookies. Viac info