2. ročník NN URBAN CITY RACE - Jedinečný mestský prekážkový beh v Bratislave

Pridané: 24.5.2018 09:12:09

24 Máj 2018

Neopakovateľné prekážkové preteky priamo v centre Bratislavy sú podujatím pre všetkých, ktorí si chcú overiť nielen svoju rýchlosť a silu, ale zároveň otestovať svoju vytrvalosť a reflexy.

2. ročník NN URBAN CITY RACE - Jedinečný mestský prekážkový beh v Bratislave

Okamžitá rozhodnosť a prispôsobenie sa neočakávaným podmienkam sú pri NN Urban City Race podujatiach nevyhnutnosťou. Tieto vlastnosti si budú môcť už po druhýkrát v meste a tretí raz celkovo vyskúšať a overiť všetci bežci, ktorí milujú zvýšenú hladinu adrenalínu v krvi. Zároveň budú mať možnosť bežať centrom mesta, cez lokality, ktoré nie sú súčasťou žiadneho iného behu.

Druhý ročník NN Urban City Race sa uskutoční 9. júna 2018 o 9.00 hod. priamo v centre hlavného mesta. Bratislava a jej ulice budú plné nástrah a neočakávaných prekážok. Organizátori nezabudli ani na štafetové družstvá, kde si bežci môžu prerozdeliť svoje sily a spoločne zdolať trať preteku.

Bonusom 2. ročníka sú hneď dve novinky
Prvou novinkou tohto podujatia budú preteky pre deti, ktoré sa uskutočnia v ten istý deň o 15.00 hod. Deti budú štartovať postupne podľa vekových kategórií, samostatne najprv dievčatá potom chlapci.

Malí pretekári si zasúperia na dvoch pripravených súbežných dráhach, pričom v kategórii A, vo veku 4 až 10 rokov, budú zdolávať 4 prekážky a na tých väčších, od 11 do 15 rokov, čaká prekážok šesť. Popasujú sa napríklad s prebehom cez auto, budú musieť preskákať nastražené palety či prebrodiť kontajner s vodou. Na takýto zážitok určite ešte dlho nezabudnú.

Druhá novinka sa týka finančnej odmeny vo výške 500 Euro. Tá je určená pre účastníkov v ELITE kategórii. Ocenení budú prví piati muži a prvých päť žien.

Všetci bežci sa môžu tešiť na bohatý štartový balíček, po dobehnutí na zaslúženú medailu a cieľové občerstvenie.

ucr 2018

Koho si získal NN UCR?
Čaru pretekov pod značkou NN Urban City Race a pravidelným tréningom podľahli i viaceré známe tváre, medzi inými aj moderátor Marcel Forgáč či herec, producent Andy Kraus a fitness influencerka Tatiana Žideková.

Športovými podporovateľmi pretekov sú účastník majstrovstiev sveta Spartan Race a bývalý reprezentant v behu na lyžiach Peter Žiška, tréner a zakladateľ Octagon Fighting Academy Ilja Škondrič či slovenskí úspešní prekážkoví bežci z OCRA Slovakia Richard Chrappa a Michal Rajniak.

Všetky informácie vrátane registrácie nájdete na stránke www.ucr.sk

Zdroj: ucr.sk

Táto stránka používa cookies. Viac info