Doprava a platba

Doprava

Tovar zasielame kuriérskou službou GLS alebo Slovenskou poštou na adresu udanú kupujúcim v objednávke.

Väčšinu predávaného tovaru držíme skladom preto Vám ho dokážeme doručiť v priebehu 5 pracovných dní. V prípade že by sme z akéhokoľvek dôvodu nevedeli dodržať avizovanú dobu dodania, budeme Vás o predĺženej dobe dodania informovať už po prijatí objednávky.

Cenník dopravy vrámci SR (vrátane balného, poštovného a poistného):
Slovenská pošta: 3€
Kuriér GLS: 5€

Mimo územia Slovenskej republiky sa objednaný tovar odosiela výlučne až po zaplatení zálohovej faktúry. Prepravné náklady sa vypočítajú individuálne pre každú zásielku.

Pri objednávkach s minimálnou hodnotou 90€ máte dopravu ZADARMO!

Okrem zaslania k Vám domov ponúkame aj možnosť osobného odberu v sídle našej spoločnosti v Brezne (Pondelok až piatok v časoch 7:00-11:30 a 14:00-18:00, Sobota a Nedeľa v čase od 8:00 do 12:00)

 

Platba

Platba vopred na účet - zaplatíte vopred na náš účet č. SK6275000000004023863704 (vedený v ČSOB a.s.). Pri zadávaní prevodu nezabudnite uviesť pridelený variabilný symbol (číslo objednávky – nájdete v zhrnutí objednávky v doručenej emailovej notifikácii), na základe ktorého budeme vedieť Vašu platbu spárovať. Tento spôsob platby je zadarmo. Tovar odosielame až po pripísaní platby na náš účet.

Platba na dobierku - objednávku zaplatíte priamo prepravcovi spolu s poplatkom za dobierku vo výške 2€. Platba na dobierku je možná len pri objednávkach do 200€.

Platba platobnou kartou - rýchla a jednoduchá platba prostredníctvom Vašej platobnej karty (VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard).

Táto stránka používa cookies. Viac info